10 Najlepszych prezentów dla Vlogerów

10 Najlepszych prezentów dla Vlogerów

Były czasy, kiedy ludzie robili filmy z pasji. Dzisiaj, tworzenie treści wideo na różne tematy, takie jak: styl życia, rozrywka, podróże, jedzenie jest realną opcją kariery dla wielu. Wraz z nadejściem nowych technologii i szybkiego Internetu dostępnego prawie wszędzie, wiele osób kusi tworzenia materiałów wideo w celu zarabiania pieniędzy, lub robienia czegoś twórczego i innego niż codzienne obowiązki. Wysoce prawdopodobne, że masz nawet kogoś takiego w swoim bliskim otoczeniu. Oto lista dziesięciu prezentów, które można podarować vlogerowi.

Kamera dla vlogera

Odpowiadając na potrzeby vlogerów, zaufany i renomowany producent elektroniki – Sony, zbudował aparat przeznaczony do fotografowania i filmowania… siebie. Ma odchylany ekran i ulepszone mikrofony, dzięki którym nagrywanie będzie łatwe, przyjemne i lepsze jakościowo. Podczas przemieszczania się, odbiorca może nagrywać siebie wraz z otoczeniem.

Światło do nagrywania

Każdy, kto nagrywa filmy, wie, jak ważne jest dobre oświetlenie. Oświetlenie jest wszystkim. Może stworzyć lub zepsuć wideo. Mini lampa wideo RGB z kontrolowanymi funkcjami ściemniania lub rozjaśniania światła z długim podtrzymaniem bateryjnym wydaje się być doskonałym prezentem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Zacisk do aparatu z mechanizmem szybkiego zwalniania:

Podczas filmowania w plenerze vlogerzy potrzebują szybkiego dostępu do swoich aparatów, aby nie przegapić żadnego ujęcia. Ich zbawcą jest szybkozłączka do aparatu. Wystarczy przymocować dolne mocowanie śrubowe do podstawy aparatu, a następnie przymocować klips do torby lub paska, aby uzyskać szybki dostęp do swojego sprzętu.

Składany gimbal

Składany gimbal umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów bez irytujących drgań za pomocą telefonu i jest łatwy do przenoszenia w dowolnym miejscu, ponieważ można go złożyć.

Mikrofon

W dzisiejszych czasach podcasty i streaming są bardzo popularne. Wysokiej jakości dźwięk jest jednym z podstawowych elementów podcastów i przesyłania strumieniowego. Jeśli więc znasz kogoś, kto to robi, mikrofon, który może przenieść dźwięk na wyższy poziom i można go przymocować do biurka, będzie dobrym wyborem na prezent.

Monopod

Niezależnie od tego, czy osoba vloguje dla zabawy, czy zawodowo, potrzebny jej jest aparat w odpowiedniej pozycji, który jest ustabilizowany i się nie chwieje. Wszystkim tym celom służą statywy typu monopod.

Oświetlenie pierścieniowe LED

Kolejny przydatny prezent dla vlogerów, który poprawi jakość swoich filmów, lampka pierścieniowa LED. Daje miękkie, bezpośrednie światło na obiekcie, minimalizując cienie.

Osmo Pocket

Pozwól swojemu przyjacielowi vlogerowi lub krewnemu nakręcić ciekawe i wysokiej jakości materiały wideo, do których idealnie nadaje się kompaktowa kamera Osmo Pocket. Ta niepozorna, mieszcząca się idealnie w dłoni kamera wyposażona jest w funkcje, takie jak wbudowany stabilizator, funkcje zwolnionego tempa, jakość wideo 4k itp.

Dron Mavic Mini

Niezwykle mały i lekki dron do filmów z najwyższej półki. Idealny towarzysz podróży dla vlogerów, zwłaszcza tych podróżniczych.

Stream Deck

Urządzenie do przejmowania kontroli nad transmisjami na żywo z programowalnymi klawiszami, takimi jak zmiana scen, odtwarzanie muzyki, wstrzymywanie filmów itp. To urządzenie stworzone dla vlogera, który chce nagrywać profesjonalnie wyglądające transmisje na żywo.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments