Kilka wskazówek, jak zaplanować idealny babski wieczór

Kilka wskazówek, jak zaplanować idealny babski wieczór

Pielęgnowanie naszych kobiecych przyjaźni jest ważne. Jednak wyznaczenie sobie czasu na to może być trudne. Każdego nowego roku mamy postanowienia typu „spędzać więcej czasu z przyjaciółmi”. I każdego roku życie staje na drodze w realizacji tego celu. Co zrobić, aby jednak zrealizować ten cel? Przyda się konkretny plan – lista pomysłów na idealny babski wieczór.

  1. Wtorek jest idealną nocą na babski wieczór. Weekendy mogą być trudne. Każdy spędza czas na prowadzeniu dzieci na różne zajęcia lub imprezy. Wtorek to serio idealny termin na spotkania po szkole i pracy.
  2. Wybierz temat/motyw. Tematy mogą dać mnóstwo zabawy. Noc gier, piżama party, rękodzieło lub noc degustacji wina. Wszystko, co tworzy emocje i zabawę! Możliwości dla tematów imprez są nieograniczone.
  3. Nie utknij w kuchni! Niech przyjaciele przyniosą jakieś danie, którym będą mogli się podzielić. Większość ludzi nie ma nic przeciwko pomocy w tego typu imprezach. Przypisanie kategorii (danie główne, przystawka, deser) może pomóc Ci mieć zróżnicowany wybór.
  4. Aparat Polaroid! Miej jeden dostępny, aby robić głupie zdjęcia. Ustaw domowej roboty budkę fotograficzną z rekwizytami. Zrób zdjęcie grupowe i wyślij je potem jako podziękowanie.
  5. Żadnych dzieci ani małżonków. Sorry chłopaki! W ten sposób możesz naprawdę pielęgnować swój czas z dziewczynami. To świetny czas na moralne wsparcie! 
  6. MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA! Pobierz playlistę i graj ją jako muzykę w tle. Wybierz zabawne gatunki, takie jak Big Band, Klasyczny Rock, Lata 80’te lub Pop. Następnie ustal czas, aby przerwać to, co wszyscy robią i ogłoś grupowe tańce.
  7. Utwórz grupę lub wydarzenie na Facebooku. Informuj o imprezie i zarządzaj organizacją przez delegowanie przygotowania menu lub napojów. Jest to również świetny sposób na komunikowanie się między sobą, od tego jak się ubrać, po to jak wrócić do domu po imprezie.
  8. Nagrody! Uwielbiamy nagrody. To może być nawet coś tak małego jak batonik. Kto pierwszy dotrze na miejsce, najlepszy tancerz, zwycięzca gry i dostawca najlepszego ciasta.
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments