Białe regały na książki – warto czy nie warto?

Białe regały na książki – warto czy nie warto?

Kompletujesz wyposażenie swojego domu lub mieszkania i szukasz sposobu na przechowywanie książek? Bardzo dobrym wyborem jest regał dedykowany właśnie do układania na nim książek. Wśród wielu odmian regałów z pewnością znajdziesz najbardziej odpowiedni regał, na przykład na książki. Wykonane z litego drewna białe regały na książki są jednocześnie sposobem na przechowywanie, a także idealną ozdobą do każdego salonu, czy sypialni.

Białe regały na książki z akcentami w kolorze naturalnego drewna idealnie pasują do wystroju każdego wnętrza. Sprawdzają się zarówno w prostym stylu skandynawskim, jak i w prowansalskich wnętrzach. Uniwersalne w swojej stylistyce białe regały na książki nadają się do różnych pomieszczeń – można je umieścić wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przechowywanie sporej liczby książek. W razie potrzeby można też bez problemu zestawić ze sobą kilka regałów, tworząc większą ilość półek na książki.

Białe regały na książki

Pełne stylu regały na książki świetnie wyglądają, gdy kolor naturalnego drewna połączymy z bielą. Wtedy stają się naprawdę uniwersalnym meblem. Białe regały sprawdzą się w wielu stylach, między innymi:

  • styl skandynawski
  • styl angielski
  • prowansalski styl wystroju wnętrza
  • styl nowoczesny, minimalistyczny
  • styl skandynawski

Decydując się na zakup tak uniwersalnego mebla można mieć pewność, że będzie pasował do wystroju nawet po zmianie jego charakteru.

Z czego produkowane są białe regały na książki?

Na rynku bez trudu znajdziesz wiele rodzajów białych regałów na książki. Mogą być wykonane zarówno w dość tani sposób – ze sklejki i plastiku, ale też porządnie. W tym drugim wypadku meble tworzone są z litego drewna, a popularne rodzaje drewna to:

  • dąb
  • orzech
  • sosna
  • i inne

Drewniane regały mogą mieć wykończenie w kolorze naturalnego drewna, albo zostać polakierowane. Często wybieranym kolorem jest biel. Białe regały są uniwersalne i sprawdzają się w niemal każdym stylu wykończenia wnętrza.

Właśnie ze względu na użycie wysokiej jakości litego drewna, regały na książki mogą posłużyć przez wiele lat. Przy odpowiedniej konserwacji bez trudu regał może funkcjonować nawet przez 30-40 lat.

salon

Dlaczego warto wybrać biały regał na książki z litego drewna?

Lite drewno stosowane w budowie mebli ma wiele zalet. Należy do nich bez wątpienia znaczna solidność tego materiału. Regały z wieloma półkami mogą być wtedy nawet mocno obciążone, co z pewnością będzie miało miejsce w przypadku regałów na książki. Naturalne drewno wygląda też bardzo dobrze, szczególnie gdy pozostaje w swoim naturalnym kolorze lub gdy lakier nie schowa struktury drewna.

Meble produkowane z litego drewna to produkt, który z pewnością możemy określić jako wysokojakościowy. Regały premium są bowiem bardzo trwałe, świetnie wyglądają. W przeciwieństwie do masowo produkowanych mebli, regały z litego drewna są niepowtarzalne i dodają każdemu wnętrzu sporo charakteru. Meble zachwycają swoim starannym wykonaniem i unikalnym wyglądem, szczególnie gdy biały regał na książki ma akcenty w kolorze naturalnego drewna.

Materiał zewnętrzny

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments