Gotowe mieszkanie we Wrocławiu – jak kupić i dlaczego warto?

Gotowe mieszkanie we Wrocławiu – jak kupić i dlaczego warto?

Wrocław to jedno z najlepszych w Polsce miast nie tylko do prowadzenia biznesu, ale i do życia. Trudno się zatem dziwić, że tyle osób decyduje się na zakup tu mieszkania. Nabywcy mają do wyboru dwie podstawowe opcje, a mianowicie nieruchomości w stanie deweloperskim oraz wykończone pod klucz

Mieszkanie wykończone pod klucz – jakie ma zalety?

Jak wyjaśniają eksperci z firmy deweloperskiej Ronson, mieszkania wykończone pod klucz to takie, do których można od razu się wprowadzić. Wystarczy je tylko umeblować, niemniej w ofercie niektórych deweloperów znajduje się usługa umeblowania. Oszczędność czasu, a nierzadko i pieniędzy, wygoda oraz duży wybór to największe zalety, jakimi odznaczają się  gotowe mieszkania. Wrocław daje pod tym względem naprawdę spore pole do popisu, jest zatem w czym wybierać. Kolejnym atutem gotowych mieszkań jest także to, że całość kosztów, jakie trzeba ponieść w związku zakupem, znana jest jeszcze przed odbiorem lokalu. Deweloper nie może zmienić ceny, jaka została ustalona w umowie. Mieszkanie wykończone pod klucz to też bezpieczeństwo, ponieważ cała inwestycja objęta jest rękojmią i gwarancją sprzedawcy.

Mieszkanie wykończone pod klucz – czym kierować się przy zakupie?

Decydując się na zakup gotowego mieszkania we Wrocławiu, należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jakie to mieszkanie powinno być i jakie jest jego przeznaczenie. Niektórzy kupują je w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych, inni zaś na wynajem. Istotnymi aspektami decydującymi o wyborze nieruchomości są przede wszystkim: cena za metr kwadratowy, lokalizacja, metraż, standard wykończenia oraz układ pomieszczeń. Jeśli chodzi standard wykończenia, deweloperzy proponują z reguły trzy warianty: podstawowy, rozszerzony oraz premium. Trzeba dokładnie sprawdzić, co zawiera każdy z nich. Chodzi w głównej mierze o zakres prac wykończeniowych oraz rodzaj materiałów. Każdy może zatem dopasować konkretny pakiet do własnych preferencji i możliwości finansowych.

Materiał Partnera

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments